18 Metre Sepetli Vinç Platform Kiralama

16-08-2018 16:14

16-08-2018 16:14 2855

18 Metre Sepetli Vinç Kiralama

Günümüzde sağladığı avantajlar ve hizmet esnekliği neticesinde şehir için nakliyat ev taşımacılık sektöründen en çok tercih edilen vinçlerin başsında 18 metre sepetli vinç çeşitleri gelmektedir. Firmamız bu anlamda oldukça geniş ve her türlü ihtiyaca yönelik sepetli vinç çeşitlerini en uygun fiyat ve garanti kapsamında kiralamaktadır.

Firmamız tarafından kiralık olarak sunulan tüm sepetli vinç ve diğer ürünlerin periyodik bakım hizmetleri, belgeleri ve muayeneleri sorunsuz ve tam zamanlı olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kiralık vinçlerin hem kiralama hizmetinden önce hem de geri geldiğinde kontrol ve bakımları da ayrıca yapılmaktadır

Firmamız bünyesinde yer alan sepetli vinç modelleri en son teknolojik özelliklere sahip birinci sınıf kalitede vinçlerdir. En son teknolojik özellikleri ile hem hız, hem de güvenlik anlamında en iyisini sağlamaktadır. Bu anlamda başta 18 metrelik sepetli vinçlerimiz olmak üzere tüm sepetli vinç çeşitlerimizde uygun fiyat garantisi sunmaktayız.

18 Metre Sepetli Vinçlerin Kullanımı

Firmamız tarafından sunulan kiralık vinç hizmetleri ile her türlü ihtiyaca yönelik en uygun sepetli ve diğer vinç modellerini kiralayabilirsiniz. Her vinç modelinin farklı özellikleri ve kullanım alanları bulunmaktadır. Bu anlamda 18 metreli sepetli vinç modelleri 18 metreye kadar çıkabilen bir araç üstü vinç platformudur. Uzun süreli kiralamalarda operatörsüz kiralanan bu vinç modelleri kamyon üzerine monte edilebilmesi sayesinde kullanan kişiler için büyük bir yakıt avantajı sağlamaktadır.

8 metreye kadar yana uzama ve sepetinin 250 kg’lık yük taşıma kapasitesine sahip bu vinç modeli ile yaklaşık 6 katlı bir binanın taşıma ve nakliyat hizmetleri sağlanabilmektedir. Kamyonet üzerinde monte edildiğinden dolayı belirli bir saatten sonra çalışmasına yönelik herhangi bir yasak bulunmamaktadır.

Kiralık Sepetli Vinç Kullanım Alanları

Kiralık sepetli vinç kullanılarak pek çok alanın temizlik, dış cephe tamiratı, nakliyat gibi hizmetleri yapılmaktadır. Burada hizmetin sunulacağı binanın ve taşınacak yükü ağırlığına göre farklı yükseklikteki sepetli cin. Kiralama hizmetleri tercih edilmektedir. Bunlar içerisinde 18 metrelik sepetli vinçler 18 metre yüksekliğe kadar ve 250 kg ağırlığa kadar olan işlerden güvenli bir hizmet sunmaktadır.

Etiketler:
18 Metre Sepetli Vinç Kiralama
18 Metre Sepetli Vinç
18 Metre Vinç
f Hemen Bizi Arayın