20 Metre Sepetli Vinç Platform Kiralama

16-08-2018 16:12

16-08-2018 16:12 2316

20 Metre Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli vinç kiralama hizmetleri birçok alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Özellikle farklı yükseklikteki işlerin rahat ve kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlayan bu vinç modelleri günümüzde birçok şirket ve firmaya büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Firmamız tarafından farklı metre özelliklerine sahip sepetli vinç modellerinin her türlü bakım, periyodik bakım ve güvenlik önlemleri tam olarak alınmaktadır. Bu sayede kiraladığınız sepetli vinç modellerini güvenli ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Her sepetli vinç modelinin teknik ve fiziki özellikleri bulunmaktadır. Firmamız bu anlamda uzun süreli ve operatörsüz kiralamalarınızda sizlere bu özelliklerin bilgisini vererek en verimli ve güvenli bir şekilde vinçleri kullanmanızı sağlamaktayız.

Firmamız bünyesinde yer alan 20 metrelik sepetli vinç modelleri hem teknolojik hem de fiziki anlamda en son özelliklerle donatılmış durumdadır. Bu sayede her türlü fiziki şartta en iyi verimi alabilirsiniz. 20 metrelik vinç modellerimiz hem hız, hem kalite hem de güvenlik anlamında en avantajlı hizmeti sunmaktadır.

20 Metre Sepetli Vinçlerin Kullanımı

Sunduğumuz kiralık vinç hizmetlerinde kalite ve güvenliği her zaman en ön plana almaktayız. Özellikle sepetli vinçlerde yükseklik arttıkça risk de arttığı için güvenlik konusunda her türlü önlem alınmış ve dünya standartlarında sepetli vinç kiralama hizmeti sunmaktayız. Kiraladığımız farklı yükseklikte modellerin farklı özellik ve kapasiteleri bulunmaktadır.

Kiralık vinç modellerimiz arasında yer alan 20 metre sepetli vinçler; 15,5 metreye kadar yana uzama ve sepetinin 500 kg’lık güvenli yük taşıma kapasitesine sahip bu vinçler ile reklam peyzaj, dış cephe temizliği, dış cephe boyama, elektrik direği işlemleri ve cam giydirme gibi işlemler güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Özellikle şehir içerisinde birçok noktaya hizmet götürebilme adına en uygun vinç ve araç modelleri arasında yer almaktadır

Sepetli Vinç Kiralama Bedelleri

Firmamız tarafından sunulan kiralık sepetli vinç hizmetinde kiralama ücretleri belirlenirken en çok kiralama süresine, kiralanmak istenen vincin çeşidine ve sepetli vinç modellerinde yüksekliğine ve operatör olup olmamasına göre değişmektedir. Tüm güvenlik önlemleri alınmış birinci sınıf sepetli vinç modellerimiz en uygun fiyatlarla sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Etiketler:
20 Metre Sepetli Vinç Kiralama 
20 Metre Sepetli Vinç
20 Metre Vinç
f Hemen Bizi Arayın