24 Metre Sepetli Vinç Platform Kiralama

16-08-2018 16:10

16-08-2018 16:10 2019

24 Metre Sepetli Vinç Kiralama

Kiralık vinç hizmeti sunan firmamız ne denli önemli bir hizmet sunduğunun farkındadır. Günümüzde özellikle sepetli vinçler ile farklı yüksekliklerdeki birçok hizmet yapılabilmektedir. Firmamız bu anlamda kiralık tüm vinç hizmetlerinde dikkat ettiği en önemli husus güvenliktir. Çünkü sepetli vinçlerde hem kullanan hem de sepetlerde değişil hizmetleri sunan kişiler insanlardır.

Bu sebeple tüm vinçlerimizin bakım ve kontrolleri yapılırken aldığımız güvenlik önlemleri uluslararası seviyededir. Bu sayede kiraladığımız tüm vinç modellerinde güvenli, kaliteli ve hızlı bir hizmet sunulabilmektedir. Firmamız bünyesinde birbirinden farklı ve fiziki özelliklere sahip vinç modellerimiz bulunmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle şehir için taşıma, dış cephe temizliği, boyama, cam değiştirme kısada yüksekte yapılacak birçok işi için uygun maliyetinden dolayı sepetli vinç modelleri yoğun bir şekilde talep görmektedir.

Firmamız tarafından kiralanan sepetli vinç modelleri arasında yer alan 24 metrelik sepetli vinç modelleri güvenlik, kalite ve ekonomiklik anlamında oldukça ileri seviyededir. Bu vinçlerle 24 metreye kadar birçok hizmet sorunsuz ve en güvenli şekilde sağlanabilmektedir.

Sepetli Vinçlerde Geniş Seçim İmkânı

Sunduğumuz kiralık sepetli vinç hizmetlerinde her türlü isteğe uygun vinç çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bu anlamda kiralanmak istenen sepetli vinçler için en önemli kriter taşınacak yüklerin ağırlığı ve gerekli olan yükseklik miktarıdır. Çünkü bazı durumlarda yüksekliğin yeterli olmasına rağmen taşınabilecek maksimum güvenli ağırlıktan fazlası taşınmak istenmektedir. Bu durum güvenlik anlamında çok büyük riskler içereceği için geniş ve en son teknoloji sepetli vinç modellerimiz arasından en uygunun tercih etmelisiniz. Bu sayede en iyi verimi almış olursunuz.

24 Metre Sepetli Kiralık Vinç Özellikleri

Kiralık sepetli vinç modellerimiz arasında yer alan 24 metre sepetli vinçlerimizin sahip olduğu özellikler ve kapasiteleri ise şu şekildedir. 17 metreye kadar yana uzama ve sepetinin 90 derecelik açıda 250 kg’lık güvenli yük taşıma kapasitesine sahip durumdadır. Dizel motora sahip bu vinç modelleri aynı zamanda şehir içerisinde dar alanlarda çalışabilme, hidrolik sistem ve yüksek güvenlikli barları ile en güvenilir ve kaliteli hizmeti en iyi şartlarda sunmaktadır.

Etiketler:
24 Metre Sepetli Vinç Kiralama 
24 Metre Sepetli Vinç
24 Metre Vinç
f Hemen Bizi Arayın