27 Metre Sepetli Vinç Platform Kiralama

16-08-2018 16:08

16-08-2018 16:08 1909

27 Metre Sepetli Vinç Kiralama

Firmamızın en son teknolojik özellikler ve güvenlik önlemleri ile sunduğu kiralık vinç hizmeti ile her türlü vinç ihtiyacınız karşılanmaktadır. Günümüzde kiralık vinç hizmetinden faydalanmak isteyen sektör sayısı oldukça yüksek sayılara ulaşmış durumdadır. Özellikle zaman ve iş gücünden çok büyük oranda tasarruf sağlayan vinçler sunulan hizmetin kalitesini de oldukça yukarı çıkarmaktadır.

Günümüzde yapılan binaların yüksekliklerine büyük artışlar görülmektedir. Binaların boyutları arttıkça ihtiyaç duyulan sepetli vinç modellerinin de yüksekliği artmaktadır. Bu anlamda firmamız da birçok farklı yükseklik için en uygun ve en güvenilir sepetli vinç modelleri yer almaktadır. Sepetli vinç modellerinde yüksekliğin artması ile alınan güvenlik önlemlerini de aynı derece artması gerekmektedir. Bu anlamda firmamız personelleri vinçlerin yüksekliği ile aynı orantılı güvenlik önlemleri almaktadır.

Firmamız tarafından sunulan kiralık vinç hizmetleri arasında yer alan 27 metrelik sepetli vinçler gerekli yasal güvenlik önlemleri alınmış en son teknolojik özelliklere sahiptir. Firmamız bu 27 metrelik sepetli vinçlerin 27 metreye kadar sunacağı hizmetlerin kalitesini garanti etmektedir.

27 Metre Sepetli Kiralık Vinç Özellikleri

Kiralık sepetli vinç modellerimiz özellikle şehir içerisinde ortalama 9 katlı binalara uzanabilme becerisine sahip vinçlerimiz 17,5 metreye kadar yana uzama ve sepetinin 250 kg’lık güvenli yük taşıma hacmi bulunmaktadır. Ayrıca 90 derecelik açı boyunca taşıam kapasitesine sahip olan bu vinçler bu özelliği ile dar sokaklarda bile hizmet sunma özelliğine sahip durumdadır. 27 metrelik sepetli kiralık vinçler genel itibari ile şehir içerisinde yer alan binaların yüzde 70’inde rahatlıkla ve verimli bir şekilde kullanılabilecek yükseklik ve fiziki kapasiteye sahip durumdadır.

Uygun Fiyatlı Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

Sepetli vinç hizmetlerine olan talep günümüzde oldukça artmaktadır. Geçmişte maliyet anlamında daha yüksek maliyetlere sahip bu sepetli vinç kiralama hizmeti günümüzde daha uygun fiyatlarla ve daha profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız bu anlamda hem donanım, hem kalite hem de güvenlik önlemleri anlamında dünya standartlarında olan sepetli vinç modellerini oldukça uygun fiyatlarla ve garantili bir şekilde kiralamaktadır

Etiketler:
27 Metre Sepetli Vinç Kiralama 
27 Metre Sepetli Vinç
27 Metre Vinç
f Hemen Bizi Arayın