30 Metre Sepetli Vinç Platform Kiralama

16-08-2018 16:05

16-08-2018 16:05 1614

30 Metre Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli vinç çeşitleri günümüzde birçok sektörde ve hizmette oldukça yoğun bir kullanım alanına erişmiş durumdadır. Bu anlamda Firmamız bünyesinde hem teknolojik hem de maliyet anlamında en iyi imkânları sunan sepetli vinç çeşitleri yer almaktadır. Bu sepetli vinç modellerinde kullanım ihtiyacına göre farklı yükseklik ve teknik özelliklerine sahip olmaktadır.

Bu anlamda onlarca farklı yükseklikte vinç çeşitlerimiz ile sizlerin her tülü sepetli vinç ihtiyacını sorunsuz ve en hızlı şekilde karşılamaktayız. Vinçlerimizin tüm bakım, onarım, parça değişimi ve periyodik bakımı alanında uzman personellerimiz tarafından yapılmakta ve gerekli güvenlik testlerinden geçirilmektedir.

Firmamız bünyesinde birçok yükseklik özelliğine sahip sepetli vinç modelleri yer almaktadır. Kiralık olarak sunduğumuz sepetli vinç modellerinden biride 30 metrelik sepetli vinçlerdir. Şehir için çalışmalara göre dizayn edilmiş bu vinçler sayesinde yüksek katlı binalarda rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde hizmet sunulabilmektedir.

30 Metre Sepetli Vinçlerin Kullanımı

Firmamızı tüm vinç modellerinde en uygun ve müşteri memnuniyetini düşünen bir kiralık vinç hizmeti sunmaktadır. Her vinç modelinin kullanım yüksekliği ve teknik özellikleri değişmektedir. 30 metrelik sepet vinç modelleri geniş anlamında şehrin birçok noktasına girebilecek ve hizmet sunabilecek şekilde üretilmesi bu ürünün en önemli avantajı durumundadır.

Firmamız tarafından kiralık olarak sunulan 30 metrelik sepetli vinçlerin 19 metreye kadar yana uzama ve sepetinin 320kg’lık yük taşıma kapasitesine sahip durumdadır. Günümüzde binaların yükseklikleri düşünüldüğünde yaklaşık 11 katlı binalarda rahatlıkla hizmet sunabilmektedir. Genişliğinin sadece 2 metre 15 cm olması ise şehir için kullanım açısından oldukça ideal durumdadır. Fly Boom özelliği sayesinde montaj hizmetlerinde sarsıntı yapılmanda çalışılmasına sağlayarak montajların oldukça kaliteli ve sorunsuz yapılmasını sağlamaktadır. 30 metreli bu ürün kendi sınıfının en kaliteli ve özellikli sepet vinci durumundadır.

30 Metrelik Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

Kiralık sepetli vinç hizmetimiz dünya standartlarındadır. Gerek sahip olduğumuz geniş ve teknik özellikli vinç çeşitleri gerekse kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlere en kaliteli ve nitelikli sepetli kiralık vinç modellerini en uygun fiyata sunmaktayız. Bunlar içerisinde 30 metrelik sepetli vinç modellerimiz piyasa şartlarına göre en uygun fiyat garantisi ile kiralanmaktadır.

Etiketler:
30 Metre Sepetli Vinç Kiralama 
30 Metre Sepetli Vinç
30 Metre Vinç
f Hemen Bizi Arayın