Hakkımızda

Hakkımızda

4569

Hakkımızda

Sepetli vinç kiralama sektörü günümüzde hızlı bir şekilde önem kazanan önemli bir sektördür. Biz de Kiralık Sepetli Vinç firması olarak 1998 yılında kurulmuş ve 22 yıldır bu sektörde faaliyet göstermekte olan köklü ve nitelikli bir firmayız. Kurulduğumuz zamandan günümüze kadar çok önemli işler başarmış olmakla beraber sepetli vinç kiralama başta olmak üzere daha pek çok hizmetle bu alanda lider olma yolunda hızla ilerliyoruz. 22 yıllık süre zarfında sektörde lider olmak için mücadele verdik ve sağladığımız hizmetleri yaptığımız işleri en iyi ve en kaliteli şekilde yapmaya özen gösterdik. Yaptığımız işte en iyi olmayı hedefledik.

Sepetli vinç kiralama hizmetini 1998 yılından bu yana, en iyi şekilde sunuyoruz. Sepetli vinç kiralama hizmetimiz hakkında detaylar aşağıdaki gibidir.

Hizmet Politikamız

Her şeyden önce, müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Kiralık sepetli vinç hizmetinden yararlanarak memnun kalmanız sağlanarak, büyük ölçüde en iyi hizmetin tarafınıza ulaşmasını sağlıyoruz. Müşterilerin taleplerinin anında karşılanması, istedikleri vinç hizmetinden hemen yararlanması bizim için önemli. Belirtmiş olduğunuz tarihte, uygun aracın hizmetinize sunulması hizmet politikamızın önemli bir parçası.

Kullanılan araçların çok sayıda özelliklerinin olması

Araçların eski olmaması

Aracı kullanan kişilerin deneyimli olması

Güvenlikten hiçbir şekilde ödün verilmemesi benimsediğimiz hususlardan.

Müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi halinde en kısa sürede, belirtmiş olduğumuz kriterlerin sağlanması ile hizmet verilir. Piyasada uzun süredir var olmamız ise başarımızın göstergesidir.

Müşteri İlişkilerimiz

Kiralık sepetli vinç üzerinden sunmuş olduğumuz hizmette, müşterilerimiz ile ilişkilerimiz son derece önemli. Hizmetimizin bir parçası olarak gördüğümüz müşteri ilişkileri, mümkün olduğunca en iyi şekilde oluşturulur. Bu hizmet sayesinde, direkt olarak ihtiyaç duyulan kiralamanın gerçekleşmesi ve taşıma hizmetinin verilmesi sağlanmaktadır.

Ekip üyelerimizin profesyonel olması

Ekip üyelerimizin güler yüzlü olması

Müşterilerimizin taleplerine göre hareket ediliyor olması

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışılması

Yukarıda verilen özellikler, hizmet talep etmeniz halinde iletişimde mutlaka benimseyeceğimiz özelliklerdir. Direkt olarak sizin memnuniyetinizi sağlamak adına, iletişimin olumlu olmasını sağlıyoruz. Dilerseniz direkt olarak hizmet talep edip, sunulan bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Profesyonel şeklide vinç kiralama hizmetinden yararlanmak adına, direkt olarak harekete geçebilirsiniz. Müşterilerimizin taleplerine anında vermiş olduğumuz karşılık sayesinde, yıllardır bu işi yürütmekteyiz. Piyasada kısa sürede adımızdan söz ettirmiş olmamız, müşteri memnuniyetine vermiş olduğumuz önemden kaynaklanmaktadır.

Kiralık Vinçlerimiz

Sunmuş olduğumuz hizmetin nitelikli şekilde sizlere ulaştırılması öne mli. Bunun için hem personel hem de kullandığımız araçlar üzerinden kontrollerimizi sık sık yapıyoruz. Nitelikli hizmet sunmak adına sürekli yenilik içindeyiz. Uzun yıllardır sürdürmüş olduğumuz başarının bugünlere taşınması adına, hizmet kalitemizden hiçbir zaman ödün vermiyoruz.

Kullanılan vinçlerin yüksek model olması

Vinç seçeneklerinin çok olması

Farklı yükleri kaldırabilecek seçeneklerin olması

Farklı alanlarda daha iyi çalışması mümkün olan vinçler olması

Kiralık Sepetli Vinç ile ihtiyacınız olan hizmetin kaliteli şekilde verilmesi

Vinçlerin düzenli olarak kalite kontrollerinin yapılması

Yukarıda verilen özellikler, firmamız tarafından kiralamaya sunduğumuz vinçler için geçerlidir. Baktığınızda vinç kiralama adına dilediğiniz tüm seçeneklere erişiminiz olduğunuz göreceksiniz. Bu sayede hiçbir sorun yaşamadan, kiralama yapmanız sağlanacaktır. Kiralama için iletişim numaraları üzerinden direkt olarak yetkili kişiler ile bağlantı kurmanız sağlanacaktır. Kurulan bağlantının ardından, uygun tarih ve zaman olması durumunda direkt olarak hizmet verilecektir.

Hizmet politikamız, vinç hizmetimiz ve tarihimiz hakkında almış olduğunuz bu bilgiler üzerinden kiralama talep edebilirsiniz.

f Hemen Bizi Arayın