Çağlayan Kiralık Vinç

Çağlayan Kiralık Vinç

2356

Çağlayan Kiralık Vinç

Çağlayan vinç kiralama hizmetleri ile sektörde önde gelen firmamız beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermektedir. Vinç taleplerinizi dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Çağlayan kiralık vinç firmamızda paletli vinç kiralayabilirsiniz. Paletli vinçler, yürüteç bölümü tank ayaklarını andıran paletlerden oluşan vinçlerdir. Devamlı dönem çark sistemi gibi hareket eder ve uzun uç bölümü ile farklı yükseklikteki malzemelerin bir yerden başka yere taşınmasını sağlar. Bu vinç sistemlerinde uç kısım kancalı ve halatlıdır. Bunların taşıma kapasitesi vinç ağırlığına da bağlı şekilde belirlenmektedir. Gövde bölümünün hasar görmemesi ve kapasitesinin kaybolmaması için önemli bir detaydır. Ancak bu vinç türlerinin birçok vince göre daha fazla yük taşımakta olduğu görülmektedir. Aracın dengesini sabit tutan paletli yürüteç sistemidir. Bu nedenle araç gövdesi çok büyük olmasa da araç kolaylıkla dengede kalabilir. Paletli vinç uzunlukları konusuna bakılırsa da 21-28 metre gibi rakamlar görülebilir. yani ortalama 3 katlı bina kadar yukarı çıkabilmektedir. Taşıma kapsitesi için de 30-70 ton limitler verilebilir.

Paletli Vinç Kiralama Ne Kadar

Çağlayan vinç kiralama firmamızda paletli vinç kiralama hizmetleri bazı kriterlere göre ücretlendirmektedir. Örneğin ton kapasitesi artan ve yeni araç özellikleri görülen vinçler daha pahalıdır. Diğer yandan daha az ağırlık kaldıran ve eski tip araçların günlük kiralamaları da daha az olacaktır. Bunun dışında firma genel fiyatlandırma politikası, genel piyasa gibi ayrıntılar önem kazanır. Firmamız sizin için uygun bir fiyat politikası üretecektir. Yani talepleriniz de dikkate alınarak ortak bir çözüm yolu bulunacaktır. Bu araç türünde ve diğer vinç türlerinde dilediğiniz zamman başvuru yapabilirsiniz. İsteğe göre önceden fiyat teklifi alabilir ve bu şekilde daha net bilgi edinebilirsiniz.

Demir İndirme Vinç

Kiralık vinç çağlayan bünyesinde demir indirme, beton taşıma işlemleri için vinç talep edebilirsiniz. Firmamız size araç türü ve işlevsel açıdan faydaları bakımından çözümler sağlar. Bu malzemelerin taşınması gerekiyorsa en kısa sürede en iyi çözümleri sağlamak üzere taleplerinize karşılık vermekteyiz. Bu şekilde taşıma dışında kendi iişinize daha iyi şekilde konsantre olma şansınız olur.

f Hemen Bizi Arayın