Etiler Kiralık Vinç

Etiler Kiralık Vinç

2742

Etiler Kiralık Vinç Hizmetleri

Etiler vinç kiralama taleplerinizi profesyonel kadromuzla yanıtlıyoruz. Donanımlı araçlarla müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermekteyiz.

Yükleme Kaldırma Boşaltma

Etiler kiralık vinç bünyesinde yer alan araçlarımız araç kapasitesine göre taşınacak olan kısımları yükleme kaldırma ve boşaltma genel mantığı ile yapmaktadır. Yatay olarak hareket edebilen bu iş makineleri bir eşyanın ya da malzemenin başka yere aktarılmasını sağlar. Bazen de sadece kaldırma için vinç aracı gerekebilir. sonuç olarak insan gücü ile kaldırılması mümkün olmayan malzemelerin yer değiştirmesi söz konusudur. Bu makineler birden fazla makinenin bir araya gelerek mekanik bir avantaj elde edilmesini sağlar. Vinçlerin yaygın kullanıldığı alan şeklinde bir sınıflandırma yapılırsa inşaat, endüstri, imalat sanayi , ağır ekipman olan diğer yerler şeklinde sıralama olabilir.

Vinçler Nasıl Sınıflandırılır

Vinçlerin sınıflandırması değişik şekillerde olabilir. İş cinsine göre bu kategoriler belirlenebilir. Mobil vinç, kamyon üstü vinç, sepetli vinçler, paletli teleskopik vinçler, kule vinçler , paletli vinçler gibi çeşitlilik devam edebilir. Bu araçların kullanıldıkları işler farklıdır.

  • Çelik konstrüksiyon taşıma
  • Prefabrik inşaat nakil ve montajları
  • Beton blok-plakaların taşınması , yerleşimi
  • Sanayi makineleri taşıma

Vinçlerin Çalışma Sistemi Nedir

Etiler vinç kiralama bünyesinde yer alan makineler vitese bağlı hareket eden bir çark çemberi sistemi ile çalışır. Çember döndüğü zaman üzerine sarılı ipi – kabloyu harekete geçirmektedir. Bu şekilde bir şeyi bir yerden alıp başka yere koymak mümkün olur. Bazı vinçler hareketli yapılarını raylı sistemlerden alır. Yani bu şekilde daha kolay şekilde hareket edilir. Genel vinç çalışma sistemi çıkrık, palanga ve kaldıraçlarla hareket eden yapıdadır.

Vinç Kiralama Ücretleri Nasıl Belirlenir

Kiralık vinç Etiler bünyesinde kiralama hizmetleri birtakım kriterlere göre belirlenmektedir. İlk olarak hangi araç kiralaması olacağı önem kazanır. Yani donanım, mekanizma ayrıntıları araçlar arasındaki farklara neden olur. Bu da ücretlere yansır. İkinci olarak ne kadar yük taşıması olacağı ve bu taşımanın ne kadar zamana mal olacağıdır. Ayrıca kaç kişi görevlendirileceği, genel piyasa durumu, firma fiyat politikası gibi detaylar da önem kazanmaktadır. Firmamıza dilediğini zaman başvuru yapabilir ve sonuç alabilirsiniz.

f Hemen Bizi Arayın