İstinye Kiralık Vinç

İstinye Kiralık Vinç

2487

İstinye Kiralık Vinç Hizmetleri

İstinye vinç kiralama bünyesinde kurumsal olarak vinç hizmetleri veriyoruz. İstinye bölgesinden gelen başvurular yanında diğer ilçelerden de talepleriniz karşılanmaktadır. Kiralık vinçlerle birlikte ağır yüklerin kaldırılması sağlanmaktadır. Hizmetlerimizde tecrübeli bir ekiple hareket etmekteyiz. Alanında uzman vinç operatörlerimiz araç özelliğine göre ve malzeme taşıma şekline göre ayarlamalar yapmakta, en kısa sürede en iyi çözümler bulmayı hedeflemektedir. Özenli, kusursuz ve sorunsuz işlem yapmak firma olarak temel bakış açımızı yansıtmmaktadır. Güveni şekilde işlemleri sonlandırmamız nedeniyle sektörde devamlı olarak ilerleme sağlıyoruz. Üstelik tüm vinç hizmetlerinde bakım onarım konularını da aksatmadan sağlıyoruz. Ayrıca rutin aralıklarla personelimize müşteri memnuniyeti,vinç hizmetlerinde sektördeki gelişmeler ve teknolojik açıdan bu alandaki gelişmeler kapsamında eğitimler de veriyoruz. Sektörde hata götürmeyen bir durum olduğunun farkındayız ve bu kapsamda titiz şekilde çalışmalar yapıyoruz.

Vinç Kullanımında Bazı Önemli Detaylar

İstinye vinç kiralama bünyesinde vinç kullanan operatörlerimiz alanlarında tecrübeli eğitimli kişilerdir. Bu alanda vinç kullanımı konusunda bazı önerilere de bakmak teknik açıdan faydalı olabilir.

  • Vinçte ray bağlantıları, halat sağlamlığı gibi konulara dikkat etmek gerekir. Kontroller tamaman yapıldıktan sonra işlem sürdürülmelidir.
  • Vinç boş haldeyken çalışırlığı önceden kontrol edilmelidir. Her bölümü ayrıca değerlendirilip sonra işlemlere geçilmelidir. Sonradan sorun çıkmaması için önemli bir ayrıntıdır.
  • Vinç kullanımı sırasında kaldırabileceği kapasiteden daha fazlası kesinlikle yüklenmemelidir. Aksi halde mali zarar görülebilir.
  • Vinçlerin rutin kontrollerinin yapılması ve en ufak sorunların bile gözden kaçırılmaması gerekir.
  • Vinç halatına çıplak elle kesinlikle müdahale edilmemelidir.
  • Kaldırılan ya da indirilen yükün hiçbir zaman altında durmamak gerekir.
  • Halat tozlu değilse yağlı şekilde bulunmalıdır.
  • Vinçle yük kaldırırken 10 cm kadar önce kaldırılır ve fren kontrülü yapılır. Bu şekilde sağlıklı işlem yapılabilir. Kiralık vinç istinye firmamıza tüm vinç işlemlerinde başvurularınızı yapabilirsiniz. son teknoloji ekipmanlarımızla yıllardır devam edilen sektör tecrübemizle beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veriyoru. Hem kaliteli hizmet alıp hem de uygun bütçelerle bunu yapmak son derece avantajlıdır.

f Hemen Bizi Arayın