Pendik Kiralık Vinç

Pendik Kiralık Vinç

2034

Pendik Kiralık Vinç

İnşaat işleri ve daha pek çok iş için Pendik vinç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Çeşitli yüksekliklerde çalışmanın zorluğunu aşmak için sepetli vinçler oldukça idealdir. Bu vinçler ile çok yüksek binalarda bile iş güvenliği ilkelerine göre çalışmak mümkündür. Böylece işler çok daha rahat ve hızlı bir şekilde ilerleyecektir.

Vinç Çeşitleri

Sepetli vinçler ulaştıkları yüksekliklere göre çeşitlendirilirler. 5 metreden başlayarak 80 metreye kadar çeşitli yüksekliklerde vinçler mevcuttur. Vinç kullanmanızı gerektiren iş tanımına göre istediğiniz yükseklikteki aracı kiralayabilirsiniz. Şimdilerde her yerde yükselmekte olan binalar bu vinçlere duyulan ihtiyacı daha da arttırmıştır.

İnşaatlar, yapı çalışmaları, tadilatlar, limanlardaki mal yükleme ve indirme işlemleri ile reklam asma gibi geçici işlerde de vinçler kullanılmaktadır. Bu işlerde ihtiyacınıza göre vinç kiralayabilirsiniz. İnşaatlar ya da limanlarda yük taşıma vinçlerine daha çok ihtiyaç varken, diğer işlerde ise sepetli vinçler daha çok kullanılmaktadır. İş tanımıza göre vinç türünü belirlerken, yüksekliğe göre ise vinç çeşidini belirleyebilirsiniz.

Geniş Araç Filosu

Firmamız uzun yıllardır Pendik vinç kiralama alanında hizmet vermektedir. Bu sebeple piyasanın nabzı tutulmakta ve müşteri ihtiyaçları gözetilmektedir. En çok duyulan vinçler başta olmak üzere tüm vinç çeşitleri firmamız filosunda bulunmaktadır. İhtiyacınız olan hiçbir vinç çeşidi için eliniz boş dönmeyeceksiniz.

Firmamıza ait araç parkuru sürekli olarak güncellenmekte ve yenilenmektedir. Yeni çıkan araçların yanı sıra, çeşitli yüksekliklerdeki araçlar da filomuza eklenmektedir. Firmamızdaki araçların tamamı yeni model araçlardan oluşmaktadır. Bu sayede size son teknoloji imkanları da sunulacaktır. Araçların çalışma prensipleri ile ilgili hiçbir sorun yaşamaksızın işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Kiralama Süreleri

İhtiyacınız olan klasik vinç ya da sepetli vinçleri çeşitli sürelerle kiralamanız mümkündür. Yapacağınız işe göre kiralama süreleri ayarlanmaktadır. Günlük, haftalık, aylık ve hatta yıllık olarak vinç kiralamanız mümkündür. Bu süreler sizin iş tanımınıza göre değişmektedir.

Kiralık vinç Pendik ve çevresi için hizmet vermekteyiz. İnşaat sektörünün yoğun olduğu İstanbul’un tüm ilçeleri için firmamızdan vinç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet ile kiralama yapabilirsiniz.

f Hemen Bizi Arayın